| ioanamonica a întrebat:

daca ma fac reprezentanta oriflame va trebui sa platesc transportul pentru produse? dar catalogul va trebui sa-l platesc? catalogul vine impreuna cu produsele sau cum?

Răspuns Câştigător
| Reek54 a răspuns:

Platesti transportul, catalogul vine impreuna cu produsele, si da, platesti si catalogul, dar daca nu dai comanda intr-o luna si vrei sa-ti vina catalogul trebuie sa il anunti pe sponsorul tau, sa-ti trimita catalog.

12 răspunsuri:
| ioanamonica explică:

Da-mi te rog ceva date sa te contactez.

| andreisoci a răspuns:

Nu platesti nimic,nici transport nici ca te-ai inscris, deci nu vei platii nimc, tu le faci doar reclama si daca ai comanda multa iti face si reduceri, si iti pot iesii produse, de exemplu prietenii tai isi cumpara de 500 lei sa zicem, si iti iese reducere si cand platesti nu dai 500 de lei ce dai mai putin pentru ca ai si reducerea aia si iti raman si tie bani, cam incurcat raspuns ti-am dat, dar sper ca te-am ajutatlaughing), fundita?

| Reek54 a răspuns (pentru andreisoci):

Ai ajutat pe dracu, habar nu ai de firma oriflame si te gasesti sa dai raspunsuri aiurite, de ce?, ca sa incurci oamenii?

| andreisoci a răspuns (pentru Reek54):

Bai desteptule...am fost reprezentat oriflame, platesti transport daca le vrei la domiciliu, mie mi le aduce T&T si daca nu comanzi nimic platesti o taxa de 7 lei sau cat pe saptamana pentru ca nu ai comandat

| Reek54 a răspuns (pentru andreisoci):

Chiar nu stiu de ce te bagi in discutie daca habar nu ai despre ce vorbesti, nu vezi ca spui numai aiureli?

| andreisoci a răspuns (pentru Reek54):

Hai ma taci in pana mea ca deja ma enervezi...

| Reek54 a răspuns (pentru andreisoci):

Nu am cum sa tac, pentru ca nu vorbesc, ci scriu, daca nu ai observat.

| andreisoci a răspuns (pentru Reek54):

Ce inteligent esti...rolling on the floor

| Reek54 a răspuns (pentru andreisoci):

E bine ca se observa.

| MirunaSunrise a răspuns:

Nu platesti nimic, ei isi fac reclama tu ii ajuti sa-si vanda produsele deci e interesul lor...nu platesti nici transport nici nimic...o sa castigi ceva reduceri etc.

| Reek54 a răspuns (pentru MirunaSunrise):

De ce raspunzi daca nu stii ce spui?, Transportul ea il plateste.