| RalucaRal a întrebat:

m-am hotarat de curand sa devin reprezentant Oriflame, dar desi m-am informat de pe internet cat s-a putut, as avea nevoie de cineva care e deja reprezentant sau lider sa ma ghideze. Oricine e doritor sa ajute imi poate lasa numarul de telefon in mesaj sau adresa de email. Multumesc, o zi buna. ^^

2 răspunsuri:
| lindemona a răspuns:

Buna,

Daca deja te-ai inscris la Oriflame, la informatii despre contul tau iti apar si datele de contact ale liderului tau. Il contactezi si sigur te va ajuta cu mare drag.
Daca acum vrei sa te inscrii, te rog sa imi scrii pe https://www.facebook.com/lindemonablog si te ajut cu mare drag. Eu sunt consultant din 2011 si am o mici echipa de fete. Mi-ar face placere sa te am in echipa :*

| ZileCuSoare a răspuns:

Buna. Stiu ca alegerea ta e Orifamul ins aas vrea sa iti propun o alta firma. POate totusi te intereseaza. www.parfumfm.ro aici gasesti produsele, avem parfumuri(facute la drom fabrica care face esente si pentru marile branduri), make up (toate sunt naturale), produse de curatenie de asemenea fara parabeni, si cafele si ceaiuri. Ca reprezentant cumperi toate produsele mai ieftin de cat in catalog indiferent de valoarea comenzii. daca in catalog un produs costa 70 de lei, tuil cumperi cu 50. Plus ca in fiecare zi sunt tot felul de promotii, acelasi produs care e in catalog 70 de lei de exemplu si tu il cumperi cu 50 leo daca e la promotie il poti achizitiona si cu 30 de lei. Saptamana trecuta a fost o promotie uriasa la unul din cele mai scumper parfumuri care in catalog e 135 lei noi l-am cumparat cu 38. Daca vindeai 3 astfel de produse ramaneai cu aproape 300 lei. Plus ca daca aduci noi inscrisi primesti un procent intre 3(10 lei) si 21%(3000 lei) lunar. Daca te intereseaza lasa-mi un nr de telefon sau un mesaj in privat. O zi buna :*