| ȘtefiȘtef a întrebat:

Buna!
M-am tuns in vara scurt pentru ca imi era cald, iar acum as vrea sa am parul iar lung crying(
Exista vreo cale sa fac parul sa creasca mai repede? fundita happy Mersi happy

Răspuns Câştigător
| GwenS a răspuns:

Se spune ca daca iti tii parul prins in coada iti creste mai repedebig grin si eu vreau sa-mi creasca mai repede si de cand mil tin in coada mia mai crescut.nu conteaza daca ai codita mica.conteaza sa o aibig grin

6 răspunsuri:
| Foarfeca a răspuns:

Extensii big grin

| curiozitatea a răspuns:

Hei.stiu cum estesad uleiul de ricin 2-3 lei de la farmcie si functioneaza si pentru gene.cresc mari si puternice.succes.happyFundita?

| Bubbles_8156 a răspuns:

Ulei de richin. il gasesti la farmacie si costa 2-3 lei.

| QueenA a răspuns:

Am avut o colega ca tine. daca ai parul indeajuns de lung, prinde-l cat mai strans. Si tunde-ti varfurile regulat! (odata la 6 saptamani)

| RockaruL a răspuns:

Pai tunde-te mai des ca iti creste mai repede cica...

| Swanhilde a răspuns:

Exista in farmacii(iti recomand cele care aduc din import, iar produsele nu au eticheta totala tradusa in romana, ci pusa peste cea originala, pentru ca nu sunt"refacute" in tara)Revalid.Numai ca trebuie sa te tii de el...

+ Cauta pe internet leacurile cu produse facute in casa, sunt cele mai eficiente.si iti hranesc parul cel mai rapid!