| Chanel22 a întrebat:

Buna happy exista vreo cale de a-mi face parul sa creasca mai repede. eu il aveam forate lung si m-am tuns acum doua luni si am luat cam mult crying( si vreau din tot sufletul ca la banchetul de cl a 8-a sa am parul lung si mai e o luna jumate pana atunci? Vreun sfat? dau fundita :*

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MooF2010 a răspuns:

Extensii de par crede-ma nu iti strica parul cu tot felul de chimicale?

| TreiSurori a răspuns (pentru MooF2010):

Depinde ce fel de extensii moof happy
pot fi d'alea clip care nu iti fac nici un rau.

| MooF2010 a răspuns (pentru TreiSurori):

Cand ma refeream la chimicale ma refeream la solutii "inovatoare" de crestere a parului gen intr-o saptaman creste 1m si intr-o luna ramai fara elbatting eyelashes... de asta am zis de extensii

| TreiSurori a răspuns (pentru MooF2010):

Virgulele alea.of gramatica, tata.

| luiza95 a răspuns:

Poti sa iti iei o perucabig grin

| iulia4u a răspuns:

Eu zic sa-ti pui niste extensiihappynu stiu o metoda mai buna si parul tau nu are cum sa creasca in atat de putin timpsadsi pe viitor ca sa creasca lung si sanatos tundeti in fiecare luna varfurile:*

| Miruscaa a răspuns:

Ma aflu in exact aceeasi situatie laughing tot cu banchetul, tot o luna jumate d'oh... spala-l foarte des si am niste pastile de la Nutrilite, le poti comanda de pe site-ul Amway, FOAAAAAAARTE BUNE. happy Chiar asa se numesc, pentru par si unghii. Gasesti acolobig grin Mie mi-a crescut o gramada parul... pe 1 Decembrie m-am tuns thinking