| ivenh a întrebat:

Bună, m-am vopsit fără mănuși cu vopsea și am mâinile și unghiile negre, am încercat să mă dau cu acetonă, săpun, pastă de dinți dar degeaba cum pot să scap cât mai repede?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca cu inalbitor.
Se pare ca doar atata te-a dus capul. Si un pictor se murdareste cand da cu pensula la un tablou.Dar tu!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu dero i ei putin dero pe palme si freci bine cu apă calda, dero praf poate fi orice marca Ariel, Tide nu dero capsule. Sau cu crema de maini.

| aimond a răspuns:

Nu prea se duce din pacate. Va trebui sa astepti

| Andrei_Ștefi_ a răspuns:

Spala vase cu detergent, haine cu detergent de haine, fa baie si spala cu gel de dus si șampon...foarte important apa sa fie calda in maxim 3 zile nu vei mai avea nimic pe maini.