| DoarEU_1902 a întrebat:

Acum cateva zile mi-am facut unghiile cu o oja verde.
Faza e ca, unghiile pe care am dat mai multe straturi de oja au ramas putin verzi dupa ce am sters oja.
Cum pot sa iau culoarea?
Am incercat cu acetona...cu spirt...cu pasta de dintilaughing)) si nimic straight face

Răspuns Câştigător
| Contrast a răspuns:

Clor? big grin
Glumesc! Pileste usor deasupra unghiei, dar cu *** relativ fina, nici din aceea foarte abraziva dar nici din aceea foarte fina pentru luciu, intre ele, din aceea medie.

1 răspuns:
| Shawty a răspuns:

Pilestele cu pile speciale pentru unghii acele pilecare iti fac unghiile uniforme si dau stralucire. Daca nu ai acele pile incearca cu Acetona fara Acetona (asa scrie pe eticheta, o folosesc si eu si nu ramana nici macar putina oja pe unghii). dar fi fericita asat inseamna ca oja este foarte buna daca nu s-a luat toata cu acetona spiri si PASTA DE DINTI! Succes! Funda?