| Catalinaaa_6083 a întrebat:

Ma gandeam...care dans ajuta cel mai mult la slabit? Fundatongue

Răspuns Câştigător
| Piticaaa a răspuns:

Am citit acum ceva timp... si am fost uimita sa vad ca dansul pe care il practic de nebuna prin camera e cel mai bun pentru slabitlaughing Adica iti pui o melodie ritmata, o dai la maxim, si dai din fund, baby!smug
E buna mai ales pentru abdomen... happy NU GLUMESC!

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cred, ca dans modern si cel sportiv. Desi cel mai mult conteaza, cat timp acorzi dansului. Cu cat mai multa miscare vei face, cu atat vei slabi mai mult. Succes!

| Theola a răspuns:

Zumba!happyDa un search pe googlehappy

| Tom a răspuns:

Dansul Pinguinuluilaughing)))