| ThePinkWorld a întrebat:

ma gandeam. pentru a purta o rochita cu cizme crosetate trebuie ca cizmele sa fie scurte sau lungi, cum ar sta mai bine?

Răspuns Câştigător
| melissaandra a răspuns:

Daca rochia este pana la genunchi, cizmele trebuie sa fie frt scurte deoarece va parea ca nu ai picior, sau ca este foarte mic, daca este mai sus de picior sau chiar mini va trebui sa porti nuste cizme aproape pana la genunchi sau se potrivesc si unele mai scurte pentru ca piciorul tau sa se vada din plin pentru a parea mai inalta, si pentru a parea ca ai picioare mai lungi. Fundita?

4 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Cu siguranta cizme scurte happy

| kdenisa a răspuns:

Pune o poza cu rochita.

| mikmikuta a răspuns:

Cum este rochia?

| ThePinkWorld explică:

Inca nu mi-am luat rochita dar este una, normal, mai sus de genunchi, asa cum se poarta si inflorata, adica rochita este scurta dar am vazut la o prietena ca a purtat rochita si cu cizme lungi, dar eu sunt nesigura, nu stiu cum ar sa mai bine