| Sara2 a întrebat:

Se mai poarta cizmele crosetate vara asta? dar in vara anului 2014 credeti ca se vor mai purta?

7 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca da, se vor mai purta.Sunt legere, racoroase si vin bine si persoanelor cu glezna nu tocmai subtire.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Da,se mai poarta si se vor mai purta si anul viitor deoarece sunt foarte apreciate de fete si femei.
Pa, pa!

| Capriciu a răspuns:

Da se mai poarta, chiar foarte multe fete poarta anul acesta astfel de cizme si cred ca si la anul se vor purta ca sunt extrem de super.

| ealextpu a răspuns:

Da, inca se mai poarta. Poti sa iti alegi de aici modele si culori: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

| itspancake a răspuns:

Din câte am văzut, da, din păcate, se poartă. Sunt nişte oribilităţi. Chestiile alea ar trebui să fie ilegale.

| Andreuta14 a răspuns:

Se poarta anul acesta si sigur ca se vor purta si la anul deoarece sunt la moda si sa stii ca si eu am o pereche pe alb dar le-am luat acum 2 ani.

| LittleHope a răspuns:

Da se poarta si cred ca se vor purta si in 2014