| adutzadragutza a întrebat:

Ma pricep la lucruri manule, si as vrea sa fac ceva si nu stiu, asa vrea sa ma ajutati si pe mine. Cea mai ingenioasa idee primeste funda happyhappyhappyhappy ( scuze de categorie )

Răspuns Câştigător
| LoliTa_7237 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=2xlwq1dNt3g&feature=related si eu am facut lebada si acum e pa profa de bio. dar pot sa spun ca mi-a luat 1 saptamana=))))

pai.bratara prieteniei ...si eu fac dar inca mai lucrez la facut bratari=))))
diferite origami-uri
si cam atat
fundita plz?

3 răspunsuri:
| adutzadragutza explică:

Pai de obicei pictez, fac origami, quilling, fac bratari si nu stiam ce sa mai face happy alte idei vot si inteligent pentru celelalte

| Hibriiiid a răspuns:

Pai.si eu sunt genul.De curand mi-am cumparat niste FIMO, si am inceput sa fac bijuterii.Incearca si tu, este genial.love struck. Daca vrei mai multe informatii cauta pe net sau da-mi un mesaj, iti voi raspunde imediat.:*.

| deea17_7351 a răspuns:

Bratari :*