| DaKsTIpOnTUtRaGeJoInTu a întrebat:

am si eu o dilema peste doua zile este ziua prietenei mele si sunt in pana de idei pentru cadoul ei bugetul este restrans deci nu as vrea ceva foarte scump mai mult ceva simobolic ajutor! cea mai ingenioasa idee primeste fundita:X

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Uite ideea mea
Cumpărăi o pernă personalizată cu poza ta și a iei sau un tablou cu ramă frumos colorată si cu fromoase modele unde să pui poza ta și a iei. Cumpăra-i și o felicitare(este maxim 4 lei) unde să îi scrii cele mai bune urări și că este cea mai bună prietenă a ta.
Poți să te duci și în dievrta dacă este în localitatea ta și să alegi ceva.

Totul depinde de tine!
Sper că te-am ajutat și îi va plăcea cadoul propus de mine prietenei tale!
Numai bine!

4 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Pai ai putea sa i iei ceva frumos si iertin.
Eu de exemplu am primit un lant cu o jumate de inima de la o prietena si cealalta jumatate este la ea si pe jumatatea mea scrie best si pe ai iei friends...deci e ceva obisnuit si e si ieftin si ma bucurata mai mult decat un cadou scump.
Succes!

| Raulittoo a răspuns:

Am patit si eu, si eu i-am cumparat o bratara acum 2 ani. El o are si acum, si mereu cand ma uit la aceasta bratara ma gandesc la el. Deci asta ar fi o idee. Funda?batting eyelashes

| LadyBoOoo a răspuns:

Poi de exempluu...gandestetehappy.nu ai auzito vorbind de ceva aume care sa-i placa?happySau mergi si tu la un magazin de suveniruri si sunt destule chestisoare pe acolo
muah:*! Bafta!

| AdE_8566 a răspuns:

Daca îi plac ursuletii de plus poti sa îi iei unul si o ciocolata, sau o buza.