| anonim_4396 a întrebat:

Mai e vreun salon de cosmetica la care sa poti plati o manichiura simpla, adica fara constructie gel si ce mai exista in 2020, ci pur si simplu sa iti dea o forma frumoasa unghiilor, sa le curete frumos, pila si ingrijirea asta traditionala, fara nici un fel de oja? Imi puteti recomanda un loc in Bucuresti sau Constanta? Va multumesc mult!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, absolut toate saloanale de manichiura-pedichiura faca acest lucru, trebuind doar sa le spui ce doresti.

| Yurisa a răspuns:

Da, orice salon. Ii zici ca vrei doar oja si sa dea forma, fara gel, fara altceva