| Elly213 a întrebat:

Maine alta zi de scoala(din fericire o zi mumusica de iunie) dar totusi nu stiu cu ce sa ma imbrac.
Mentionez ca sunt la generala si ca la scoala trebuie uniforma(dar nu tot timpul) dati si voi niste >sfaturi--poze daca se poate.
Va mulsumesc anticipat si sa nu uitam bine-meritata fundisaa.:X

3 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Un tricou alb/sau ce nuanta vrei cu imprimeu /sau fara, blugi /pantaloni negri cu vesta de blugi /sau neagra si balerini/sandale -ce vrei tu

| Marialy a răspuns:

Buna
ce-ar fi daca ai aborda un stil casual:
blugi, tenesi/adidasi/opincute/sandalute, o tricou/camasa alba

| StanziXoXo a răspuns:

Dat fiind faptul ca afara este cald poti sa-ti iei un maieu, daca te lasa la scoala, blugi si balerini sau sandale plate.Iti pui mai multe bratari pe o mana, un inel mare pe cealalta si la gat un lant subtire(neparat din acelasi material ca restul accesoriilor). Daca ai vreo intrebare poti sa ma intrebi.happy