| AddeBib a întrebat:

TPU nu mai stiu in ce sa ma imbrac la scoala nu am o uniforma. Stiu ca multi o sa zica ca te duci la scoala sa inveti nu sa faci parada modei dar totusi conteaza si cum te imbraci. As vrea niste poze cum sa ma imbrac mai ales ca acum a venit si primavara si niste poze cu imbracaminte sport daca puteti sa imi dati va rog :* :*. Vreau si eu poze cum sa ma imbrac ceva mai cool ..stiti voi fetele :* Multumesc! Dauuu funda! Repeeedee :*

5 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Îți poți lua un tricou alb și un sacou negru asortat cu papucei negri.

| mimiwewem a răspuns:

Nu îți trebuie poze pentru a te îmbrăca cool. Trebuie să-ți folosești imaginația. Căci nu ai toate hainele din poze. Deci, adidași, colanți, un tricou și o bluziță mai groasă deasupra.