| girlbrushedpink3 a întrebat:

maine ma duc la ziua unei prietene si nu stiu cu ce sa ma imbrac! tin sa mentionez ca va fi un baiat de care imi cam place acolo laughing! nu vreau sa par nici pitipoanca nici cum, vreau un outfit neutru daca pot sa il numesc asa, laughing (eu ma gandeam la un tricou alb care are pe umeri ceva gen "army"laughing, pantaloni skinny, si un sacou "boyfriend"asa cred ca se cheama. si in picioare balerini negri sau tenisi. ) par m-am gandit sa mi-l intind si sa las cateva fire rebele cu bretonul prins. asta am eu in cap dar acept oricee idee! multumesc mult

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum se imbraca prietenul tau. dac lui ii place sport imbracate si u sport. dac ii place la costum du-te si tu la costum.modeleazate si tu dupa el