| Noreasontosimle a întrebat:

Maine trebuie sa plec la o nuntahappy. Tinand cont ca am pantaloni crem, sandale si un maieu mai elegant. cum ar trebui sa mi fac parul? ma gandeam la bucle si un accesoriu simpluthinking o idee.

4 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Da, merg buclele. Ai putea incerca o bratara argintie sau crem ca pantalonii.big grin
Funditaa?
Pa, pa.

| vampiressa a răspuns:

Da fa-ti bucle si intr-o parte ia-ti parul si prindeti-l cu o agrafa care sa se potriveasca.

| Simpluuu a răspuns:

Fatil bucle si puneti o cordeluta alba

| sonya_5952 a răspuns:

Pfff...nu vreau sa par rea dar macar eu nu o sa te pup undeva pe romaneste pentru fundita. Parerea mea e ca buclele sunt un pic de domeniul trecutului, sincer. Eu personal as opta pentru o coafura simpla dar frumos finisata in locul eternelor "sarmalute" pe care oricum le va avea marea majoritate a populatiei feminine de pe acolo. Ceva gen o codita prinsa intr-o parte sau o impletitura partiala care sa-ti descopere chipul cumva, asta depinde desigur si de lungimea parului tau dar si de gusturi. Cat despre accesorii iti recomand ceva simplu dar de efect. Sper ca ti-am fost de ajut-o. Take care si distractie placuta.