| ramonykmony2000 a întrebat:

Maine ma duc in excursie si ma imbrac cu pantaloni scurti cu o curea cu flori un maieu albastru o vesta alba si cu o pereche de sandale negre ce parere aveti?

parul cum sa il prind?
vreo idee?

Răspuns Câştigător
| ƦαℓυҜα a răspuns:

Buna! Da... e foarte buna parerea ta de a te imbraca asa! Bravo!
Parul ti-l poti prinde intr-o codita intr-o parte prins cu o ritipita(clama) coloratawinking(doar daca ai parul mai lung)...Si daca ai parul mai scurt ti-l poti lasa asa cum este insa poti sa-ti pui o clama in forma de fundita colorata intr-o parte sau o coronita cu fundita colorata_ daca ai.
Cam atatea sugestii am.Baftam sper ca ti-am fost de ajutor! La revedere si distractie placuta in excursie!happy

8 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Eu zic sa iti faci o codita impletita intr-o parte cu putine suvite pe partea opusa coditei in vant

ai arata super, pararea mea
puneti si o fundita cu flori in ton cu cureaua

distractie placuta! :*

| greieras a răspuns:

Of mai copilasi ...ramonykmony2000 incearca sa nu fi preocupata atat de mult de felul in care o sa te imbraci pune pe tine si aranjeazate la par asa cum te simti tu confortabil.nu face din excursie o grija legata e moda mai bine incearca sa fi atenta la ce vizitezi la distractie la peisaj pentru ca tu cu aceste amintiri vei ramane pe viitor.Calatorie si distractie placuta happy

| Anna_1282 a răspuns:

Poti sa ti`l impletesti spic, este foarte comod si se poartahappy

| LovexD a răspuns:

Pai daca ai parul lung poti sa iti faci un coc in varful capului, o coada intr-o parte - ti-ar sta superb
Iar daca ai parul mediu poti sa il lasi asa sau sa iti pui clame.

| greutateideala a răspuns:

Prinde-l in coada cat mai in varful capului sau coculet in varful capului

| yasser25 a răspuns:

Da, sa te razi in cap...doamne ce intrebari stupide...

| debbieCrain a răspuns:

Bai farte ce draq! Te duci in excursie nu la parada modei! Poti sa te imbraci cum ti-ai propus dar in loc de sandale i-ati niste tenesi ca totusi aseara a ploat si totusi va fi destul iar
parul.
ascult-o pe raluca

| tladybeauty a răspuns:

Dupa parerea mea cred ca ar trebui sa il prinzi intr-o coada de cal dar pornita de mai sus(nu din varful capului ci pe la mijloc)ai putea, de asemenea sa il prinzi in coc, oricum distractie placuta!