| bybyshine a întrebat:

maine voi merge la o petrecere, cu ce ma pot imbraca? Niste idei?

Răspuns Câştigător
| SmartphoneGirl a răspuns:

Sa vedem...Pai de obicei eu cand merg la petreceri(destul de des de altfel) adopt un stil mai ''Wild''.Ma imbrac in asa fel incat sa ies in evidenta.De exemplu ieri am fost la ziua prietenului meu si m-am imbracat astfel: cercei cu pene de paun o fusta scurta cu paiete; un maiou simplu; un lant lung tot cu pene si pantofi cu platforma, toate astea asortate cu o palarie cu imprimeu de leopard. Sau te poti imbraca pur si simplu cu o rochita, dar ai grija sa o asortezi cum trebuie cu geanta si pantofii:* Daca vrei da-mi id-ul tau si mai vb pe messhappy Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| DamiPapucii a răspuns:

Pai daca e o petrecere ca oricare alta:blugi colorasi si mulati, un tricou alb sau negru care are un mesaj pe el si pantofi sau sandale cu toc asortati cu pantaloni si ungiile facute la fel ca panataloni.Parul lasat pe spate forte drept sau intins cu placa.

Si daca e o petrecere mai deosebita:rochie scurta in dungi ca aceasta http://www.lyla.ro/userfiles/image/rochie%20fara%20bretele%20dungi.jpg sau o rochie simpla ca aceasta: http://www.silverzone.ro/......recere.jpg
Si cu sandale albe sau negre.

Funda

| iSaidNo a răspuns:

Paii....depinde ce fel de petrecere daca e o petrecere de asta mai "WILDE".eu zic s-a iei o rochita scurta cu putin deasupra genunchilor.o aniversare, cu ce crezi tu ca te simti mai bine.

| AnytzaAny a răspuns:

Nu este greu sa iti alegi o tinuta perfecta atata timp cat tie iti place si te simti bine in ea.Foarte bine ar fi mai ales sa iti alegi hainele comode in care poti sta o vesnicie si in care poti dansa. Dupa care ti le iei pe toate care se asorteaza. Dupa ce ti-ai ales o rochita cu o vestuta peste sau un sacou sau chiar un sarafan iti poti alege o gentuta care sa se asorteze cu pantofii si multe accesorii cum ar fi niste cercei si coliere foarte deschise la culoare pentru a putea atrage atentia celor din jur.
De exemplu uitate aici http://www.facebook.com/......media/set/ sunt niste rochite de ocazii accesorizate. Sper ca te-am ajutat.