| fetitzadulke26 a întrebat:

merg in vacanta si va trebui sa arat perfect, dar este o problema, adica 2, prima este ca eu cand am iesit prin oras am fost imbracata cu pantalonii scurti si m-am bronzat cu forma, arata ciuudat, va rog spuneti-mi ce sa fac, iar a2a nu stiu ce costum de baie sa imi iau, dati'mi plss ceva site'uri de pe care pot comanda online dar costumele sa nu fie intregi si sa aiba ca un voal ca sa mi-l leg in talie daca intelegeti, si de preferat as vrea ca slipul sa fie boxeri, oricum plss ajutati-ma, mersi :*

Răspuns Câştigător
| andrada1593 a răspuns:

Daca stai sa te bronzezi mai tare nu se mai observa diferenta pentru ca se acopera si nu mai raman urme. in legatura cu costumul de baie. poti sa iti cumperi costumul si "voalul" separat

2 răspunsuri:
| sebykutzu a răspuns:

Pai ai putea merge la un solar si sa-ti pui un prosop pe picioare pana unde vrei sa nu te bronzez ifunda:d

| Monica_7286 a răspuns:

Du-te...la h&m
si du-te.la solar
big grin
funda