| XanderLightBow a întrebat:

Vara e mai bine sa porti boxeri de baine in loc de slibi, nu? ( ma refeream la baieti, si la boxerii de baie de aia ca pantalonii scurti )

Funda tongue

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu e "mai bine" ci mai confortabil.
Asta depinde si de fire, daca-ti place cu boxeri, poti sa-i porti, daca nu, porti slipi clasici, asta depinde de tine.
Daca ar fi sa ne luam dupa moda, si dupa cum arata mai bine, optez pentru boxeri, arata mult mai bine boxerii la strand, sau piscina decat slipul normal.

3 răspunsuri:
| smocky a răspuns:

Daaa normal! Adica gandeste-te, slipi stau prea strans pe tine, se vede urat! Deci da boxeri! O vara minunatahappy

| eldiva a răspuns:

Iti recomandam www.eldiva.ro Colectii noi de costume de baie pentru aceasta vara!

| XanderLightBow explică (pentru eldiva):

Tu ai observat ca sunt baiat, nu fata, da?