| Georgicaaa123 a întrebat:

Merita sa cumpar un kit pentru unghii cu gel de pe aliexpress sau joom? Daca da, ajunge greu comanda? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ceraselaa a răspuns:

Hei. Eu mi-am luat de acolo produse separat, nu kit și au ajuns, însă destul de greu. Dacă ești nerăbdătoare, nu recomand. Also, fii foarte atentă la feedback și la gramajul ojei. Mi-au venit de pe aliexpress oje foarte mici! Și nu toate sunt atât de pigmentate pe cât ai crede. Cele de la Rosalind, sunt chiar ok. Pe lângă asta, eu mai iau și de pe site-uri românești produse, e și mai sigur. Ultima dată mi-am luat de pe https://www.allexpress.ro/manichiura/
Însă de joom, nu știu ce să îți zic, nu am folosit și nici nu am prieteni care să fi avut experiențe plăcute cu site-ul.

2 răspunsuri:
| devilshelp a răspuns:

De ce sa bagi numarul cardului pe un site la care posibilitatea ca pachetul sa iti ajunga perfect si la timp e de 40-50%? Mai bine il comanzi de pe Amazon ca e mult mai sigur si stii ca primesti ceva ca lumea dupa opiniile celor care comenteaza (care sunt reale, fata de alea de pe Aliexpress sau Joom) Sunt banii tai pana la urma, dar eu nu te-as sfatui

| MahBallz a răspuns:

Oriunde iti poti lua teapa, chiar si pe Amazon. Eu niciodata n-am luat teapa pe Aliexpress, de Joom nu stiu ca n-am incercat.