| IrxnIroxyI a întrebat:

Mi-a fost refuzata intrebarea si o mai postez o data. Daca as vrea sa port o pereche de pantaloni rosii la piscina, ce culoare ar fi de preferat la sutien : orange sau turcoaz?(numai atat am )

Răspuns Câştigător
| alabala a răspuns:

Oricare, doar sa folosesti si un accesoriu rosu ( o bentita, o bratara )

7 răspunsuri:
| beka a răspuns:

Turcoaz.merge d minune:*

| apaplata_7449 a răspuns:

Turcuaz mai bine daca ai deales doar din astea doua, dar daca pantalonii is rosii ar merge ceva mai inchis sus, dar e ok.

| greenish a răspuns:

Dupa parerea mea nu merge nici una din combinatiile turcoaz si orange cu rosu. Incearca o bustiera neagra, alba sau un gri ceva. Daca totusi nu ai, mai bine ia-ti bustiera orange deoarece este mai apropiata culoarea orange de rosu. In nici intr-un caz turcoaz happy

| zoloteck a răspuns:

Turcoaz
Turcoazul dă mai bine cu roşul decât orange-ul...

Răspuns utilizator avertizat
| `:x. ZuZu. a răspuns:

`Turcoaz:-x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici una nu merge cu rosu, mai bine faci toplesslaughing. Decat sa arati foarte aiurea in aceasta combinatiestraight face, mai bine fugi repede si dai 20 de lei pe`un costum din ala de baie intr-o singura culoareaoh go on si porti numa` sutienu` de la eltongue.

Bafta si distractie placuta la piscina`!:*:*:*