| anonim_4396 a întrebat:

Bună, mi-am comandat aceasta pereche de pantaloni https://www.zenda.ro/......-si-negru. Doar ca nu știu cu ce sa ii asortez? Merge sa iau tenesii? Nici nu știu ce bluza sau tricou as putea sa iau. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu mare plăcere dar zice:
Eroare 404 - Pagina nu exista sau ai dat de un link gresit.

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da, am văzut. sad. Nu știu ce sa fac sa meargă. E model din ala cu talie înaltă și gen mai larg jos. Nu știu ce papucii ar merge sau sus ce top.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Orice în care tu te simți bine, merge! Deci nu ezita, ia-ți ce-ți place