| chels95 a întrebat:

Mi-am cumparat azi vopsea de par blond cenusiu foarte deschis(nuanta mea naturala e saten deschis) si nu mi-a iesit blond, mi-a iesit un fel de caramel. Credeti ca daca ma mai vopsesc iar cu aceeasi nuanta va iesii blondul deschis de pe cutie? sau sa il decolorez?

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nu va iesi.prima data cand m-am facut blonda am incercat exact aceeasi nuanta pe parul meu saten deschis.a iesit cum ai spus tu.singura solutie este sa te decolorezi ca sa iti prinda nuanta dorita.:*

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Jυsтℓσяγ a răspuns:

Da va iesi, dar ce trebuia tu sa faci era ca de prima oara sa-ti decolorezi parul mai intai si abia dupa sa aplici vopsea pe el, acum lasa, cat despre culoarea ta pai mai trebuie sa dai o data ori max de 2 ori si va iesi dar ai grija, fa si tu o pauza acum ca abia l-ai vopsit mai dati inca o data dar peste o saptaman/2 ca sa nu ti se arda parul

| antigoni a răspuns:

Blondul cenusiu este una dintre culorile cele mai dificile, pentru ca niciodata nu iti iese ca pe cutie, daca te faci acasa. Nu cred ca iti va iesi ce e pe cutie, insa este foarte posibil sa se mai deschida cu cateva tonuri.