| roxx_5565 a întrebat:

Buna

mi-am cumparat de curand o pereche de adidasi de la nike

mi-au placutt extrem de multt cand i-am vazut
asa ca i-am luat
si apoi mi-am luat un trening d la adidas
pantalonii sunt stramti jos
sus largi si jos stramti
si adidasii au botul ala care iti arata piciorul maree

nu sunt bufanti:((
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:4, s:0

fara crampoanele alea http://www.google.ro/......tp?/imgres r:1, s:35&biw=1003&bih=509

ce le pot face:((
nu vreau sa imi iau pant din aia jos drepti pentru ca nu imi plac
altii nu imi pot luaaa:((

este frumos asa
sa iti arate piciorul
sau am eu o chestie cu asta:|?

funda

4 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

N-are nimic stai linistitawinking

| gigiro a răspuns:

Ai sigur o chestie legata de prea mari pretentii! Vrei chiar totul? Daca da, adreseaza-te stilistilor!

| iasmina0archie0fan a răspuns:

Eu zic ca nu are nimic. Insa totusi daca te deranjeaza ca pantalonii au partea de sus mai larga, ia-ti o bluza/ T-shirt lung. Iar daca adidasi ti se par largi in comparatie cu pantalonii stramti bluza lunga va schimba efectul optic si nu va parea chiar asa.

Insa atentie: nu iti lua o bluza mult prea larga deoarece pantalonii iti vor pare mici.

| outletadidas a răspuns:

Pentru incaltaminte poti vizita www.outletadidas.ro produse originale la pret de outlet :)