| Andreea_6029 a întrebat:

Credeti ca, daca imi bag adidasii in masina de spalat se vor face aiurea? :d Ps: http://www.google.ro/......tp?/imgres imi e frica sa nu se cojasca :d

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Buna. Eu asa mi-i spal. Nu des dar i-am mai bagat la masina si nu au patit nimic. happy

| Răspuns_9097 a răspuns:

Mai bine spală-i la mânabatting eyelashes

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Dacă îi pui într-o pungă [nu de plastic] şi o legi, pentru nu a ieşi papucii din ea, nu vor păţi nimic.
Pa, pa.

| Catalin_5463 a răspuns:

Nu.dupa primele spalari nu patesc nimic.relax

| Andreea_6029 explică:

вaявιєXвяυηєтăXвăă scuza-ma din greseala am dat "nefolositor" am vrut sa dau folositor si nu am fost atenta. Mc pentru raspuns :*