| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am facut pierce in limba azi si nu stiu ce nu am voie sa mananc. Imi puteti spune si mie ce n-am voiesa mananc? Si ce pot sa mananc? Si detaliiiwhistling.

>Multumesccbig grin

6 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Pai nu manca lactate, bea alcool, bauturi acidulate9te doare daca consumi )
Ca sa mai scapi de durere iti recomand sa sugi un cub de gheata
Sa te bucuri de el:*

| pitikaaaa a răspuns:

Auzi da add threeathreea
plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
si iti zic pe mess...winking

| BuBuLiNa_1408 a răspuns:

Lactate, bauturi alcoolice, carbogazoase! Eu in primele zile nu am prea putut sa mananc deloc. Eu mancam supa ( cu paiulhee hee ), banana, piure de fructe, de cartofi, etc

| brunetteee a răspuns:

Pai din cate am auzit eu primele 2 zile c-am asa ceva nu poti sa mananci nimic pentru ca doare prea tare limba, pe urma cand incepi sa iti revii poti manca decat supe pana incepe sa iti treaca durerea sau unflatura ce oi` avea tu acolo big grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai cam nimic ca te doare tare... dar la un moment dat scapi de durere dar nu poti sta nemancat(a)laughinglaughing

| alle95 a răspuns:

Hello cum tie piercul?smug vad ca a ttrecut ceva vreme de cand ai postat intrebarea cred ca deja s-a vindecattonguepoti sa ma contactezi daca vrei:*