| jojolina70202 a întrebat:

Buna! Mi-am facut piercing in buric acum 2 luni. Totul este ok, insa... am gaura de sus cam mare, mi se pare mie. Aproape ca intra pietrica in piele din cauza ca gaura este putin mare. Este normal? (am putina burtica)

1 răspuns:
| alindumitru083 a răspuns:

Nu este normal. Ori ti a dat gaura prost ori nu ti a pus bijuteria potrivită sau a pus-o prost.

Mare grijă să nu se infecteze.

Recomandat este sa o dai jos, si sa vindeci "rana".
Nu stiu exact cum, cel mai bine întrebi pe cineva specializat.
Stiu ca trebuie sa dai cu betadină. Cel mai bine intrebi pe cineva care cunoaște!