| nycole_5714 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu: doare atuni cand iti faci gaura in buric? eu am gaura in nas si m-a durut foarte putin si as vrea sa imi fac in buric dupa ce slabesc la burta ca am putina burtica.

3 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sincer nu ti-as recomanda, cunosc 2 persoane care s-au infectat dupa asemenea interventii si au fost facute de cadre medicale.

| Flav a răspuns:

Bai doare de faci pe tine, nu poti rezista, e incredibila durerea. Ce ma enerveaza faza asta cu piercing-urile, ma faci sa fiu badaran, nu va mai ajung gaurile?

| Asdgjkjgs a răspuns:

Eu nu am gaura in buric dar cea mai buna prietena are. Si-a facut-o singura acasa, ceea ce NU iti recomand. A durut-o bineinteles dar nu exagerat. Totusi in prima saptamana nu a putut dormi pe burta.Acum nici nu-l mai simte big grin. Depinde si de cum reactioneaza organismul tau. Dar daca vrei sa iti faci sfatul meu e sa apelezi la un specialist.
Succes in orice ai hotari!