| TwixulDrept a întrebat:

Mi-am facut un blog de beauty... cine vrea sa intre sa vada.
http://dee-beautyblog.blogspot.com/ Si daca vrea sa lase o parere:D Cine mai are bloguri lasati adresele (:

5 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Frumos blog, sper sa revii mereu cu postari noi si interesante.
Da si as purta turban la plaja.nu stiu daca si pe stradathinking

| Alyra a răspuns:

Bună!
Mie îmi place.
Aşadar... oţetul şi lămâia sunt pentru părul gras? E bine de ştiut(să nu cumva să folosesc aşa ceva) big grin
Am vrut să-ţi las un comentariu, dar n-am reuşit. sad

| Flores_9770 a răspuns:

Buna! Sincere felicitari pentru blogbig hug E superbkissSe pare ca te pricepi, chiar daca ai numai 13 ani.O sa-ti urmaresc blogul.
Bafta in continuare!

| CraziNess a răspuns:

Buna laughing deci blogul tau chiar imi plACE love struck sunt multe chestii interesante.O sa-ti urmaresc blogul in continuare! Bafta

| EmilyWasHere a răspuns:

Super blogul! Mi-ai zis sa las adresa blogului, uite-o: http://hollywood4evernews.blogspot.com/. Sper sa-ti placa, il am de-aproape un an :x.