| Cookiee9712 a întrebat:

insfarsit mi-am facut si eu un blog, in care sa scriu ce vreau eu! acesta este blogul, http://rainbowdreamsforeverrr.blogspot.com/. as dori o parere:D Multumesc!

10 răspunsuri:
| ZoZoHeart a răspuns:

Este frumos, foarte frumos. Mie îmi plac foarte mult aceste articole. -intense-, ca să zic așa. Eu sunt, totuși, ferm convinsă că Dumnezeu există, deși nu am vreo dovadă...

| ZoZoHeart a răspuns:

Este frumos. Eu sunt oricum de părere că Dumnezeu există, deși nu am vreo dovadă.

| Mangustă a răspuns:

Foarte tare prima postare :D adica ideea vreau sa zic, poate o sa gasesti intr-o buna zi raspunsul adevarat si calea pe care trebuie s-o urmezi, iar cand vei face asta probabil toate intrebarile pe care le pui acum vor avea un raspuns penibil de simplu. Ramane de vazut;)
A! Si mai stii ceva...am si eu un blog! :D http://si-mai-stii-ceva.blogspot.com/ Enjoy!

| Miza a răspuns:

este drăguț pentru un început. îl mai poți îmbunătății cu :
-mai multe poze
-bancuri
-poezii
-povești
-un post de radio
-link-uri
-și multe altele, depinde de preferințele tale sau ale altora happy
-Sper că te-am ajutat, pa, baftă, spor la îmbunătățit site-ul și. fundiță?batting eyelashes

| Youcandoit a răspuns:

E dragut, dar nu ti se pare ca ai prea multe intrebari?
Adevaul e ca uneori si eu mai gandesc asa...cand ma aflu in „transa"happyhappy

| LaLa_5578 a răspuns:

Pentru inceput e chiar ft bine ^^.Imi place big hug Bafta in continuare cu siguranta o sa ai un blog marfawinking. Have a nice day ^^

| aaaalexa a răspuns:

Wow. Si eu am avut un blog (praf) pe langa acesta nu intram des, dar tu.tu ai un blog foarte frumos, ai creeat un univers imaginar, foarte frumos pus in pagina. ^.^

| Cookiee9712 explică:

Va multumesc pentru pareri, pupici :*

| andreeaelenap a răspuns:

Foarte frumos!

| Levya a răspuns:

Este superb, daca mai vrei opinii SINCERE din partea mea pentru ceva MINUNAT ca BLOG-UL TAU sunt DISPONIBILA