| HypnoticA a întrebat:

Mi-am facut un blog recent despre moda, frumusete, trend-uri si as vrea sa stiu pe ce directoare de web sa-l inscriu sau ce comunitati de bloguri cunoasteti voi? Votez cel mai bun raspunsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| amaliax a răspuns:

Io iti propun sa-l scrii aici, pe TPU, poate sa fie la profilul tau trecut situl sau pur si simplu poti intreba userii TPU ce parere au despre blogul tau :p simplu!

4 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Succes! Am intrat pe blogul tău şi e ok. Îmi place. În plus, foloseşti acelaşi theme ca şi mine, hihi, bună alegere happy

| amaliax a răspuns:

Mmm, deja ai postat situl la profilul tau de aiciwinking as vrea sa ma abonez, dar nu stiu cum thinking daca imi vei lasa niste instructiuni, am sa fiu primul membru inscris :X