| oannah a întrebat:

Mi-am facut un blog in wordpress si as vrea sa stiu cum adaug o coloana cu bloguri pe care eu le citesc. mersi pentru raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| icsulescu a răspuns:

Te conectezi in panoul de administrare si apoi in meniu selectezi "Legaturi" >> "Categorii legaturi". Faci o noua categorie... numita "Bloguri pe care le citesc". Apoi adaugi legaturi noi in aceasta categorie. In final, ca sa apara pe blog te duci la widget-uri si muti cu mouse-ul widget-ul pentru legaturi, iar in setari selectezi doar cateogria "Bloguri pe care le citesc". Salvezi si gata happy.

1 răspuns:
| MihaiRusu1983 a răspuns:

Am și eu un blog - http://rinno.ro/ - îl poți adăuga și pe aceasta, te rog?