| anonim_4396 a întrebat:

Buna mi-am luat o pereche de blugi....si vreau sa stea mulati pe mine...dar ei sunt largi.
Daca ii bag in apa fierbinte e posibil sa se stranga?
Sunt 100% coton si mai scrie si BAUMWOLLE-COTONE!
funda

Răspuns Câştigător
| papusica987 a răspuns:

Buna da daca ii speli se mai strang putin...dar cel mai bine este sa ii duci la un croitor:*

| papusica987 a răspuns (pentru papusica987):

Mersi pentru fundita

| Ciuuf a răspuns (pentru papusica987):

O meritai

4 răspunsuri:
| Andres_Roll_1981 a răspuns:

Da se mai strange, dar pentru o perioada scurta de timp. Dupa 2-3 zile de purtat intensiv o sa i surprinderea sa observi ca de fapt sunt putin mai largi si trebuie sa repeti operatiunea de firbere.Cu timpul materialul cedeaza.Cel mai bine este sa-i duci la croitor APOI II PORTI ANI BUNI DACA SUNT DE CALITATE.

| gabryel_9531 a răspuns:

Ar trebui sa-i calci cu calcatorul si se mai muleaza un pic, dar in apa nu preabig grintongue.