| AustralianTeaTree a întrebat:

Mi-am luat un balsam de buze de la labello (nu stiu exact cum se scrie ) care scrie pe el : milk&honey, pure&natural! Arata exact ca cel de la Nivea. E o facatura sau nu?

3 răspunsuri:
| ZuZu16Bby a răspuns:

Nu nu este o fakatura...este doar simpla coincidenta de a arata la fel sau posibil ca sa fi contribuit si firma NIVEA la creearea acestui balsamwinkingBalsam din acesta am avut si eu in 1 rand este de calitate si in al2lea rand nu crd k este o fakatura parerea mea

| Dia27 a răspuns:

In general, produsele de la Labello sunt bune...Chiar daca arata ca cel de la Nivea, stai linistit/a ca nu e facatura.N-o sa ti se intample nimic.

| Al3csandruta a răspuns:

Daca e adevarat ce scrie pe el ar putea sa nu fie o facatura.Dar totusi ai grija cum il folosesti.