| VanillaSpice a întrebat:

Care balsam de buze va place mai mult : Nivea Pure&Natural cu masline si lamaie vs.Nivea Pure&Natural cu musetel si galbenele? Motivati fundita

2 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Sincer nu am folosit balsamuri de la Nivea. Dar pot sa spun ca balsamul cu musetel si galbenele ar fi mai bun deoarece iti mai inmoaie buzele si are un efect placut si cicatrizant. De asemenea si crema cu musetel si galbenele este foarte buna pentru buzele uscate sau crapate. Sper ca te-am ajutat!

| KidaaaToxika99 a răspuns:

Cel cu masline e cam strident la aroma, cel cu mustel e mai bun...mai normallaughing