| AleALeAle4 a întrebat:

mie personal indiana evans mi se pare foarte frumoasa, dar nu cred ca se penseaza. voi ce credeti, se penseaza?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sprancenele groase si naturale dau un aer tineresc si sunt la moda. Daca ea a ales sa-si faca sprancenele asa nu e numai decizia ei, are in spate o armata de oameni care se ocupa de aspectul ei, iti dai seama ca nu se penseaza ea.Referitor la intrebarea ta, doar isi retuseaza putin sprancenele.

3 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Se penseaza cu siguranta.

| Different69 a răspuns:

Da, se penseaza.

| FreakyChucky a răspuns:

Sigur ca da, nu isi schimba forma lor naturala doar le retuseaza