| anonim_4396 a întrebat:

Miine plec la cumparaturi,sincer stau pe ginduri,vreau sa-mi iau o rochita pentru anul nou,il petrec vineri cu clasa la un restaurant...ce imi puteti recomanda, simplu si dragut
P.S. sunt blonda daca va ajuta cu ceva happy

4 răspunsuri:
| AlleSiAtat a răspuns:

O rochie pana la genunchi, daca ai picioare frumoase.Pai...as alege culoarea visiniu, ti-ar scoate in evidenta parul.winking Pantofii ar putea fi crem, dar nu foarte inalti, ca sa te simti confortabila.In rest, un plic asortat si bijuterii care sa mearga cu rochita. happy
Distractie frumoasa!

Răspuns utilizator avertizat
| deya100 a răspuns:

Da pai daca esti inalta poti lua o rochiata mai scurtuta iar daca esti blonda eu iti zic sa iti iei de culoare albastra (dar sa fie deschis) blondelor le sta bine cu albastru..Iti poate da indicatii si vanzatoare daca se pricepe!

Sper ca te-am ajutat! happy
Sa te distrezi bine!