| Tofan_Nastea_1995 a întrebat:

nu am obiceiul sa apelez la cineva, dar am nevoie de idei cum aș putea sa imi felicit cea mai buna prietena, mîine este ziua ei, si idee nu am cum as putea sa o felicit, suntem 3 prietene card dorim sa facem asta impreuna, daca o sa va ajute informatia (mîine nu avem prima pereche cum, cum sa o felicitam si de ce avem nevoie?) helpo

1 răspuns:
| liliacALB a răspuns:

Imagineaza-ti ca vorbesti singura, gandindu-te la prietena ta. Din sufletul tau, ce apreciezi la ea cel mai mult, si ce ii doresti (urezi) de ziua ei de nastere? Exact lucrurile astea sa i le spui. Eu nu o cunosc, nu am cum sa o felicit in locul tau happy Petrecere frumoasa!