| CristinaOpra a întrebat:

Nu stie cineva cursuri de manichiura? Am cautat pe internet dar nu prea am gasit ceea ce imi trebuie. Daca ati putea sa imi spuneti unde se tin cursuri, mi-ar fi de folos. De preferat, cursurile sa fie la Sfantu Gheorghe, Brasov, sau oriunde cu conditia de a fi in judetul Covasna. Multumesc!

1 răspuns:
| Akira88 a răspuns:

Pe internet nu stiu daca gasesti cursuri. in schimb gasesti tutoriale pe youtube care te ajuta mult. succes!