| Melissa_7514 a întrebat:

nu stiti magazine cu peruci in Arad sau Timisoara?

4 răspunsuri:
| dianafofiu a răspuns:

Si eu sunt timisoreancatongue si nu stiu magazine speciale pentru asa ceva dar in euro (tm) gasestiwinking

FUNDITA plzZ:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Melissa. Sper ca te mai ajuta raspunsul meu. Poti gasi peruci din par natural sau artificial la magazinul Farmec din Timisoara (langa Tarom, vis-a-vis de Hotel Continental) sau ma poti contacta direct pe mail: mihaela_ciucure@yahoo.com si iti pot spune ce avem in stoc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca pe net. E un site hermax care iti trimite acasa. Daca esti din Banat cred ca cunosti deja brandurile lor. Ei importa din Germania

| Mitimi12 a răspuns:

Buna, Melissa. Stiu ca ai pus intrebarea asta de ceva vreme, dar poate te mai intereseaza un raspuns. In Timisoara se gasesc peruci naturale si artificiale, toate nuantele la magazinul Farmec (aprox. vis-a-vis de Hotel Continental, pe langa Tarom). Daca doresti mai multe informatii (pot sa iti spun exact ce avem in stoc, preturi), ma poti contacta pe mail la mihaela_ciucure@yahoo.com.