| Melissa_7514 a întrebat:

nu stiti magazine cu peruci in Timisoara?

3 răspunsuri:
| DevilLife a răspuns:

Incearca prin mall...sau daca nu incearca site-uri si comanda-ti

| SweetGirl_1668 a răspuns:

Se gasesc peste tot.mai ales in cele cu imbracaminte la acele manechine nu ai vazut peruci? Acolo iti vei gasi, stiu sigur! happy
Funda?

| Jivahair a răspuns:

Buna,
Nu este cazul sa folositi peruci pentru manechine, acestea sunt destinate manechinelor de expunere in vitrine... Exista peruci medicale si peruci fashion care pot fi purtate fara sa se observe vreo diferenta. Sunt putin mai scumpe dar nici nu se compara cu cele de petrecere sau pentru manechine. Ca sa intelegi diferenta intre peruci citeste Ghidul acesta : http://www.jiva.ro/ghidul-perucilor.htm