| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Nu stiu ce sa fac, am parul cret si as vrea sa imi fac un bretun subtire pe care sa-l indrept mereu si nu stiu daca nu cumva ar ceva demodat. tin sa mentionez ca parul meu e foarte des si nu e chir bucle-bucle pentru ca e si lung peste umeri s-a mai lasat de la greutate.as sa imi dati cateva sfaturi

2 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Cand iti faci o tunsoare nu trebuie sa te gandesti daca se poarta sau altee chestii, daca tie iti sta bine e perfect. Asta pentru ca ai zis "sa-l indrept mereu si nu stiu daca nu cumva ar ceva demodat"

Daca tu arati bine e perfect.

| clad_1195 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-ti intinzi tot parul pentru ca, daca iti faci doar bretonul nu e ok. Ori cret, ori intins.Si ar veni bine un par drept cu un breton drept.