| Sara2 a întrebat:

Bună, o întrebare pentru fete, voi cum preferați unghiile, pătrate sau rotunde?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Unghiile la picioare? Rotunde si date cu ojă neaparat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Iar ti i schimbat numele? laughing Erai nectaryna acum esti Sara hotaraste te cum te cheama pe TPU ca ne zapacesti numai stim cine esti.

| Violleta2022 a răspuns:

Ovale happy

| dullcat a răspuns:

Rotunde.

| sammie a răspuns:

Ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naturale. Eu nu-mi fac unghiile, nu-mi aplic unghii cu gel, doar le tai și atât.

| sweetys a răspuns:

Ambele, dar din cauza ca mi se indoaie colturile cand imi cresc, prefer sa le fac ovele/rotunde (fara colturi).

| brnpuppy13 a răspuns:

Patrate