| oanaonixy a întrebat:

Buna am intrebare pentru fete va plack unghiile rotunde sau patrate?

Răspuns Câştigător
| Ruxyana a răspuns:

Ceau:X:X
prima oara le-am avut rotunde...(nu mia stat rauwinking.)
dar am vazut la o prietena unghiile ei patrate :X:X si mi-au placut:X:X
de atunci le-am patrate si arata mai fain asa parcaX:X:X...tongue

15 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Pai...la mine e 50-50happy
Depinde cum ma simt in ziua respectivabig grin..si atunci ma hotaraschappy

by daiiwinking

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Patrate.

| Chocolate a răspuns:

Rotunde si curate

| Andraa a răspuns:

Patrate

| Orannginna a răspuns:

Le'am avut si rotunde si patrate. Mi s-a spus ca arata mai bine cand sunt patrate...aceeasi parere o aveam si eu, au ramas asa. In concluzie, imi plac mai mult cele patrate. happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Mie imi plac mai mult patrate.

| NuConteazăCine a răspuns:

Rotunde tongue Am incercat patrate. mi se agatau si s-au rupt super repede straight face De 2 ani le am numai rotunde si imi plac foarte mult asa tongue

| dulcika a răspuns:

Buna.
mie una imi plac patrate... dar nu sunt rele nici cele rotunde...am vazut la o prietena...si am fost un pic geloasasadmi le voi face si eu rotunde!
pa

| annda a răspuns:

Patrate big grin

| RappK a răspuns:

Patrate.

| bluerose a răspuns:

Rotunde. Nu ma pot obisnui ce ele patrate. happy

| selena_2212 a răspuns:

Patrate

| Ioonela a răspuns:

Rotunde big grin

| oanaonixy explică:

Mersi fetelor pana la urma am vazut ca cele mai multe fete prefera unghiile patrate dar eu le am rotundebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patrate