| BigsmilexD a întrebat:

O iritatie se poate vindeca de la sine?
Adica fara sa o tratezi cu ceva anume big grin.
Fundita kiss

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Da, cred. Astepti un timp, ca ar trebui sa se vindece singura, dar daca nu, inseamna ca e ceva mai "special" si trebuie sa te duci la un doctor tongue funda?:X

| Daddy_5394 a răspuns:

O poti trata cu crema de galbenele.sau BENGAY verde.este mentolat.o crema...depinde unde este iritatiatongue
Funditaa plz:*

| maria2003 a răspuns:

Dap,se vindeca de la sine, doar ca trebuie sa o suporti un timp mai lung... daca o tratezi cu ceva anume pentru iritatii.va trece mai repede...big grin

| dentartes a răspuns:

Iritatie provocata de? in zona? se mai vindeca si de la sine, dar depinde happy

| laur_6869 a răspuns:

Uite asta mi s-a intamplat chiar saptamana trecuta straight face. Saptamana aceasta am vazut ca se vindeca iritatia din ce in cel mai bine deci nu iti face grij iritatia se va trata de la sinehappy nu trebuie sa dai cu cine stie ce creme scumpe trece de la sine