| MariaMeow a întrebat:

O sa imi vopsesc parul asa: http://weheartit.com/entry/55188228/via/mariameebu
Vroiam sa stiu ce tratament sa folosesc dupa, pentru ca stiu ca o sa am varfurile destul de arse. Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Alege o tunsoare și apoi te vopsești, cum să stai cu vârfurile arse?
Pa, pa.

| MariaMeow explică (pentru Legiuitoarea):

Vroiam sa spun ca dupa ce o sa-mi decolorez varfurile, acestea o sa fie arse de la vopsea.

| Bobbless a răspuns:

Si eu mi-am facut ombre hair vara trecuta, dar nu am avut varfuri arse, parul meu arata cool. De obicei vopselele au tratamente inainte sau dupa vopsire, succes.:*