| Pauulix a întrebat:

Oare unde as putea sa gasesc o rochie in genul asta : http://tinypic.com/view.php?pic=24eccox&s=6

..si sa fie sub 300 lei?

Răspuns Câştigător
| a răspuns:

Buna! Eu mi-am facut rochia de banchet la comanda si cand m-am dus era o tipa la proba in clasa a12-a tot pentru banchet si avea o rochita fix asa doar ca pe un rosu superb.Am ramas:o.Cand a plecat tipa a platit si rochia si a intrebat'cat sa va dau?''pai ai platit 100 de lei in avans mai ai de dat 175' deci rochia era 275 de lei.Du-te si tu si cauta un magazin care face rochite la comanda.Mergi intai cu rochia(desenata sau scoasa la imprimanta) si intreaba cat costa ca sa nu ai vreo supriza. Sper ca te-am ajutat!
Funda?

1 răspuns:
| Bratzz a răspuns:

Nu prea cred ca vei gasi o rochie asa sub 300 de lei, decat daca iti cumperi materialul si mergi la croitorie sa ti-o faca. Daca stii o croitorie buuna sigur iti va iesi rochia asa cum o vrei. happy. baftaa >:d