| anonim_4396 a întrebat:

Ofer Fundita! Stiti saloane de epilat in IASI unde epileaza bărbații? In sensul in care un bărbat sa fie epilat(in zona intima ) tot de catre un bărbat nevrând să fie epilat de o femeie mna...
Va rog fara glume aiurea.
Un nr de telefon sau pagina salonului.
Multumesc mult. Ar fi minunat daca ati sti.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In general la saloane se epileaza cu ceara, chiar ai vrea ceara pe testicole... intreb de curiozitate, scuze de offtopic

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa isi cumpere epilator cu laser in puii mei. Si o sa il poata folosi si pe gagica-sa. Sau gagica-su, nah, nu discriminam.