| anonim_4396 a întrebat:

Am cautat in IASI un salon unde se fac epilari in zona intimă ( ceară ) la bărbați, dar nu am gasit nici macar unul unde epileaza bărbații in... zona respectiva poate nu am cautat suficient de bine.
Nu stiu unde sa mai caut. Aveti experiente idei ceva? Va rog mult.
Prietenul meu vrea sa se epileze in zona respectiva cu ceara + burta si spate aveti idee unde ar putea merge?
Fara răspunsuri gen "de ce se epileaza acolo ca ii bărbat ".
Pur si simplu s-a saturat de big, nu suporta părul in zona respectiva iar bigul il rănește vrea doar sa se simte bine in pielea lui.

1 răspuns:
| TheMusicBoy a răspuns:

Ar putea sa-si ia benzi epilatoare iar atunci nu ar da bani sa ii faca cineva aceea "arta" la zona intima si pe burta s-ar putea descurca singur iar pe spate ti-ar putea cere ajutorul sau sa ceara ajutorul cuiva! Noapte placuta, buna si vise cu tot ce vrei!